Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

"Parkovací plochy na ulici Školní v Kopřivnici " - zpracování projektové dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zpracování společné dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení (DSP) podle Vyhlášky č. 499/2006 Sb. o rozsahu a obsahu projektové dokumentace za účelem budoucí realizace cca 38 odstavných a parkovacích stání o normativních rozměrech, kolmých k ulici Školní a to při zachování šířkových parametrů stávající místní komunikace a chodníků - včetně inženýrské činnosti, vedoucí k vydání příslušného správního rozhodnutí, včetně zajištění odpovídajících stanovisek správců a majitelů sítí a návrhu na likvidaci dešťových vod z nově navržených parkovacích ploch. Předpoklad je užití rozebíratelných materiálů pro realizaci nebo prověření možností a podmínek realizace parkování nad souběhem stávajících inženýrských sítí - voda, elektro, teplovod.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.