Vše o NAJDI VZ

   Najdi VZ je webový portál, který Vám umožní snazší přístup k informacím nejen o veřejných zakázkách, díky němuž si vyhledáte toho "pravého" obchodního partnera pro Vaše aktivity.  

V aplikaci Najdi VZ – Veřejné zakázky pro Vás aktivně vyhledáváme veřejné zakázky vyhlášené v celé České republice. Zakázky jsou logicky uspořádávány do jednotlivých kategorií dle předmětu plnění veřejné zakázky. V sekci Rozšířené vyhledávání a Moje veřejné zakázky Vám aplikace umožňuje i několik způsobů filtrování zakázek, včetně přizpůsobení výsledků vyhledávaných zakázek přímo na míru Vašim požadavkům. Snažíme se, aby nám žádná zakázka neunikla. Naším cílem je nabízet Vám veřejné zakázky aktuální, nikoliv „po sezoně“. Díky tomu, že aktivně monitorujeme servery s veřejnými zakázkami, máte jedinečnou možnost věnovat se tomu, čemu rozumíte a nemusíte trávit čas vyhledáváním obchodních příležitostí, které jsou mnohdy účelově skryté či neobsahují adekvátní informace pro řádné zpracování nabídky.  

V aplikaci Najdi VZ – Dodavatel VZ jsou pak přehledně uspořádáni jednotliví dodavatelé veřejných zakázek.

- Jako zadavatel veřejných zakázek zde můžete najít základní informace o dodavatelích a jejich kvalifikační způsobilosti dle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ve znění pozdějších předpisů, které Vám pomohou vybrat potencionální dodavatele pro Vámi připravované veřejné zakázky. Jednoduchý způsobem zde můžete hodnotit dodavatele, kteří s Vámi na realizaci předmětu plnění konkrétních zakázek spolupracovali a doporučovat je ostatním zadavatelům.

- Naopak pak jako dodavatel veřejných zakázek zde můžete ukládat informace a doklady prokazující Vaši odbornou způsobilost, vkládat Vámi realizované projekty (realizované veřejné zakázky) a získávat doporučení od zadavatelů, pro které byly projekty realizovány. Buďte zkrátka vidět tam, kde to má smysl!

Věříme, že Najdi VZ se pro Vás stane důležitým partnerem, který Vám umožní věnovat se oboru, kterému skutečně rozumíte.