Jak vyhledávat s NAJDI VZ - Veřejné zakázky

Díky aplikaci Najdi VZ - Veřejné zakázky nemusíte trávit čas vyhledáváním obchodních příležitostí. Najdi VZ - Veřejné zakázky to dělá za Vás.

Věnujte se tomu, co je Vaším oborem a čemu skutečně rozumíte!

Cílem této webové aplikace je především zjednodušení přístupu k veřejným zakázkám. Denně aktualizujeme a rozšiřujeme databázi veřejných zakázek zadávaných po celé České republice, a to nejen těch zadávaných podle zákona č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, ale i těch mimo něj (zakázek, převážně financovaných z fondů EU). 

Na portálu najdete informace o nejnovějších veřejných zakázkách

V rámci základní verze Najdi VZ - Veřejné zakázky, Registrovaný která je zdarma - volně dostupná, je vyhledávání manuální. Nejnovější veřejné zakázky jsou denně aktualizovány nově vyhlášené veřejné zakázky. Prohledáváním jednotlivých stránek můžete narazit právě na tu zakázku, která Vás zajímá.

V případě, že si chcete vyhledávání veřejných zakázek usnadnit, snížit tak časovou náročnost při vyhledávání těch "pravých" obchodních příležitostí, připravili jsme pro Vás placené balíčky zaměřené právě na zjednodušení a zrychlení vyhledávání konkrétních veřejných zakázek.

Balíček Rozšířené vyhledávání Vám umožňuje okamžitě vyhledat zakázky dle Vámi zvolených kritérií (filtrů). V případě, že chcete zakázky dle navolených filtrů sledovat dlouhodoběji, využijte balíček služeb Hledání+Monitoring.

Balíček Hledání+Monitoring je Vaším virtuálním správcem zakázek, které opovídají Vašim požadavkům. Stačí jen nastavit si kritéria (filtry) vyhledávání, interval monitoringu a aplikace Nadi VZ - Veřejné zakázky již vše udělá za Vás. Po přihlášení do aplikace v sekci Moje monitoringy budeme mít k dispozici nejen veřejné zakázky odpovídající Vašim požadavkům ve Vámi zvoleném období, ale i denně čerstvé zakázky rovněž splňující Vaše požadavky.

Pro účinnější vyhledávání jak s balíčkem Rozšířené vyhledávání, tak s balíčkem Hledání+Monitoring, je pro Vás připravena Metodika vyhledávání. Třídění zakázek do jednotlivých kategorií probíhá manuálně. Z tohoto důvodu jsou v Metodice uvedeny základní příklady předmětů zakázek a jejich zatřídění do jednotlivých kategorií tak, abychom předešli jakýmkoliv spekulacím a rozdílným výkladům jednotlivých předmětů zakázek a tím maximálně zefektivnili vyhledávání zakázek dle Vámi zvolených preferencí.

Portál Najdi VZ je denně aktualizován a doplňován, a zároveň jsou rozšiřovány i jeho funkce tak, aby Vaše hledání mohlo být co nejpřesnější, nejrychlejší a hlavně nejúčinnější.