Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

PD Hornoveský potok


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem zakázky je vyhotovení dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby, stavebního povolení a pro provádění stavby (dále jen DÚR, DSP, DPS). Předmětem veřejné zakázky bude oprava, investice a rekonstrukce stavby hrazení bystřin v k.ú. Dolní Ves, Fryšták, Horní Ves u Fryštáku na vodním toku „Hornoveský potok (od Horní Vsi)“ (ČHP: 4-13-01-0270, IDVT: 10204114), v intravilánu města Fryšták. Cílem stavební akce je oprava a rekonstrukce existující stavby v majetku Lesů České republiky, s.p. Dále odtěžení sedimentů a odstranění náletových dřevin, kdy dojde k obnovení kapacity průtočného profilu koryta toku v intravilánu města Fryšták, kde dochází k jejich ukládání a tím snižování průtočné kapacity koryta. Dále posouzení možnosti vybudovaní podélné úpravy investičního charakteru, kterou se zmírní opětovné zanášení upraveného koryta sedimenty.
Místo plnění: k. ú. Dolní Ves, Fryšták, Horní Ves u Fryštáku

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.