Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III/23642 Brandýsek-Pchery - PD


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem výše uvedené veřejné zakázky je zpracování PD pro sloučené územní a stavební řízení na rekonstrukci silnice III/23642, a chodníku, řešení zvýšení bezpečnosti provozu a pohybu chodců v úseku rekonstrukce silnice III/23642, řešení systému odvodnění a sanace opěrné zdi v obci Pchery.
Projektová dokumentace bude řešena ve stupni DUSP (dokumentace pro sloučené územní a stavební řízení), PDPS (dokumentace pro provedení stavby dle vyhlášky 69/2016 Sb., v platném znění) a souvisejícího výkonu IČ ke SP včetně majetkoprávní přípravy stavby. Součástí prací je výkon autorského dozoru (AD) při dodržení platných norem (např. ČSN 736201, 736101) TKP a TP.
Realizace projektová dokumentace bude probíhat na základě společného zadání veřejných zadavatelů mezi KSÚS SK a obcí Brandýsek. Každý se subjektů bude hradit projektovou přípravu objektů ve svém vlastnictví, dle rozdělení v technické specifikaci a referenčním rozpočtu.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.