Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

II/331 Tišice - Chrást


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Záměrem akce je oprava silnice č. II/331 o výměře 8864 m2 (délka úseku 1370 m, prům. šířka 6,47 m). Technologie opravy spočívá ve frézování živičných vrstev v tl. 80 mm (v místě napojení se zámky), lokální sanace 60 % celého úseku s výměnou konstrukčních vrstev (do hloubky 0,50 m), v místech sanací s provedením podkladních asfaltových vrstev (50 mm), v celém úseku pak s provedením ložných asfaltových vrstev (50 mm) a následně položením asfaltového koberce se sníženou hlučností (30 mm). Součástí stavby jsou spojovací postřiky, zalití dilatačních spár, výšková úprava povrchových znaků, seřez s následným obnovením krajnice a vodorovné dopravní značení. Nedílnou součástí realizace je i návrh, projednání a realizace DIO. Veškeré provedené práce budou dle platných norem ČSN, TP.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 05.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.