Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Bezbariérový přístup do mateřské školy (Přístavba MŠ v Mirošově)


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je nová přístavba výtahu ke stávajícímu objektu MŠ na jihozápadní fasádě objektu a dále provedení vnitřních bezbariérových úprav v 1.NP a 2.NP objektu, které spočívají v úpravě vnitřních dveří. Dále dojde provedení přeložení kanalizace, odstranění stávajícího septiku, jeho zasypaní a přeložení kanalizace do nové přípojky kanalizace. Součástí stavby je také vybudování nových parkovacích kolmých stání. Předmět veřejné zakázky přesně specifikují Smlouva o dílo (příloha č.1 Zadávací dokumentace) a projektová dokumentace zpracovaná společností Area Projekt s.r.o., Chudenická 1059/30, 102 00 Praha 10, IČ 26414422 provozovna ul. Míru 21/I, 337 01 Rokycany 3 (příloha č.2 Zadávací dokumentace).

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.