Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výstavba DOK v traťovém úseku Žamberk - Potštejn


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Zadavatel zadává tuto podlimitní veřejnou zakázku na stavební práce v souvislosti s výkonem relevantní činnosti ve smyslu ustanovení § 153 odst. 1 písm. f) zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů (dále též „ZZVZ“). V souladu s § 151 odst. 1 ZZVZ se tato zakázka považuje za sektorovou veřejnou zakázku. Jelikož předpokládaná hodnota veřejné zakázky nedosahuje stanovený finanční limit, není zadavatel podle § 158 odst. 1 ZZVZ povinen zadat předmětnou sektorovou veřejnou zakázku v zadávacím řízení. Zadavatel tedy nezadává tuto veřejnou zakázku v zadávacím řízení podle ZZVZ.

Výstavbou nového dálkového optického kabelu bude výrazně zvýšen přenos kvality dat, čímž bude zajištěna vyšší bezpečnost železničního provozu v úseku Žamberk – Potštejn – Kostelec nad Orlicí.

Předmětem zakázky je vybudování nového dálkového optického kabelu, kdy bude výrazně zvýšen přenos kvality dat, čímž bude zajištěna vyšší bezpečnost železničního provozu v úseku Žamberk – Potštejn – Kostelec nad Orlicí. Předmětem veřejné zakázky je rovněž dodání realizační dokumentace a realizace díla.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.06.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.