Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce venkovního sportovního areálu školy


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky jsou úpravy plochy, navazující na sjezd z ul. Hudební a předprostor vstupu do tělocvičny. Jedná se zejména o asfaltové a dlážděné zpevněné plochy mezi tělocvičnou a školní budovou. Podél severovýchodní a severozápadní tělocvičny bude vybudován chodník pro pěší, oddělený od pojížděných ploch zvýšeným obrubníkem. K severovýchodní fasádě tělocvičny přiléhá nově navržené víceúčelové sportovní hřiště (hřiště pro házenou a tenisový kurt, samostatně volejbalový kurt). Doplňkově je včleněno workoutové hřiště o rozměru 8,44 x 7,17 m. Ze strany jihozápadní, severozápadní a severní je hřiště vymezeno stávající podezdívkou kovového oplocení s celkovou výškou cca 4,0 m. Ze strany dvora a jako vymezující pro volejbalový kurt je navržen nový sportovní plot výšky 4,0 m s integrovanými vstupními brankami. Osvětlení hřiště bude realizováno novými halogenovými reflektory na 4-ech sloupech výšky 10,0 m. Na asfaltové ploše dvora jsou navrženy 2 tréninkové koše pro streetball, vč. lajnování. Součástí veřejné zakázky je rovněž repase dvoukřídlové vjezdové brány šířky cca 4,5 m (vč. osazení el. pohonů křídel) a vstupní branky, která bude opatřena zámkem s funkcí el. vrátného a kamerou.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 20.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.