Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

2020 - Obnova architektonických prvků NKP Ležáky


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je obnova architektonických prvků pietního území Ležáky - konzervace s absolutním respektem k původnímu provedení a záměru arch. Žáka dlouholetá koexistence kamenných staveb a pomníků s okolní krajinou a přírodou. Všechny navrhované změny a výraznější opravné zásahy na pietních prvcích byly konzultovány s příslušným zástupcem KÚ OKSCR OKPP Pardubice a Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Pardubicích . Podkladem pro cenovou nabídku a následnou realizaci veřejné zakázky jsou: - Restaurátorský záměr, včetně grafické a obrazové přílohy, které vypracoval BcA. Aleš Košvanec, Jiráskova 285, Luže 538 54; - Obnova architektonických prvků Ležáky - položkový rozpočet; - Závazné stanovisko; které tvoří přílohy této Zadávací dokumentace. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky bez DPH je také současně cenou maximální za kompletní realizaci této veřejné zakázky a činí: 2 200 000,00 Kč. Nabídková cena, která překročí předpokládanou hodnotu veřejné zakázky, bude důvodem pro vyloučení účastníka zadávacího řízení pro nedodržení zadávacích podmínek.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.