Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Chodník podél silnice II/368 v Dlouhé Loučce


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je novostavba chodníků. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (Příloha č. 3 dokumentace výběrového řízení) a v projektové dokumentaci s názvem „Chodník podél silnice II/368 v Dlouhé Loučce“ zpracované společností OPTIMA spol. s.r.o., Projektová, inženýrská a stavební činnost, Žižkova 738, 566 01 VYSOKÉ MÝTO (dále jen „projektová dokumentace") a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr (dále jen „soupis prací"), (Příloha č. 5 dokumentace výběrového řízení). Zadavatel upozorňuje dodavatele, že příloha dokumentace zadávacího řízení – projektová dokumentace obsahuje informace o plnění, které není předmětem této veřejné zakázky, jedná se o úpravu zábradlí mostu a o chodníkové římsy mostu, předmětem této veřejné zakázky jsou pouze dodávky, služby a stavební práce blíže specifikované v soupisu prací.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.