Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce ZŠ Kokory


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Olomoucký kraj

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou stavební úpravy za účelem energetických úspor stávajícího objektu základní školy, a to především zateplení objektu v celém rozsahu, renovace vstupního schodiště se zábradlím, renovace balkonu nad vstupním schodištěm, výměna oken z uliční strany a výměna vstupních a balkonových dveří.
Předmětem plnění jsou dále nové nízkotlaké rozvody zemního plynu k novým plynovým kotlům vč. instalace dvou plynových kondenzačních kotlů, kompletní rekonstrukce topného systému objektu základní školy v návaznosti na zateplení objektu základní školy.
Vzhledem k těsnosti nových plastových oken v učebnách základní školy bude v těchto prostorách vybudováno rekuperační větrání a v učebně PC klimatizační sestava včetně nových rozvodů elektroinstalace.
Součástí plnění je dále vybudování přípojky dešťové kanalizace a její svedení do nově vybudované retenční nádrže.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 22.05.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 12.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.