Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Fotbalové tréninkové hřiště TJ Slovan Broumov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je novostavba fotbalového tréninkového hřiště s přírodním trávníkem (vč. střídaček pro hráče), vybudování souvisejících zpevněných ploch (chodník, parkování pro autobusy), přípojek (přípojka NN), zavlažovacího systému s napojením na akumulační nádrž, odvedení drenážní vody, oplocení (z poplastovaného pletiva) a provedení sadových úprav (kácení 15 stávajících stromů a výsadba nové zeleně). Rozměr hrací plochy hřiště činí 100 x 55 m, výběhy hřiště jsou 3 m. Okolí hřiště bude z velké části zatravněno. Severo-východní část bude zadlážděna zámkovou dlažbou, na které bude umístěno zařízení zavlažování hřiště. Za hranami hřiště a ze strany parkoviště budou umístěny záchytné sítě výšky 6 m. Hřiště bude opatřeno drenážním systémem pro odvod srážkových vod s vyústěním do dešťové kanalizace. Další popis předmětu VZ viz dokumenty uveřejněné na profilu zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 10.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.