Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VD Nechranice - rekonstrukce krajních polí bezpečnostního přelivu - pravé pole


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
V rámci akce je navržena demontáž původní hradící konstrukce pravého krajního pole bezpečnostního přelivu, jeho náhrada dutou klapkou a rekonstrukce přelivného objektu tak, aby byla možná vestavba nové hradící konstrukce.
Po demontáži hydrostatického uzávěru budou demontovány boční těsnicí štíty, ložiska hradící konstrukce i další zabetonované části konstrukce. Vybourají se veškeré původní zálivky a odbourá se podstatná část přelivné plochy tak, aby byl vytvořen dostatečný prostor pro sklopení nové hradící konstrukce. V tlačné komoře se vyhloubí prostory pro osazení podpěrných servoválců a do bočních pilířů se osadí vnitřní zavzdušovací trouby.
Osadí se boční štíty, nová prahová ložiska pro ukotvení duté klapky a nová ložiska pro servoválce, nainstaluje se nové pancéřování dosedacího prahu a vše se stabilizuje zálivkami.
V pravém krajním pilíři přelivného objektu se vybuduje strojovna pro umístění olejového hospodářství. K tomuto účelu se využije stávající komory v nejvyšším patře pilíře, kterou však bude nutno nově fyzicky oddělit od přístupové šachty do nižších pater objektu. Pro zajištění přístupu do strojovny bude třeba zřídit v jejím stropě nový přístupový otvor.
Jako poslední krok se dobetonuje přelivná plocha v upraveném tvaru a nové zařízení bude připraveno k použití.
Rovněž bude zřízeno nové sdělovací a datové propojení tří objektů v prostoru VD Nechranice, které bude sloužit k posílení a zálohování stávajícího sdělovacího a datového propojení mezi Přelivy, Vrátnicí a Velínem HC.
Detailněji viz zadávací dokumentace, včetně příloh.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.