Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce podlah Palachových kolejí – vchod B a 1. a 2. podlaží vchodu G


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této smlouvy je rekonstrukce povlakových podlah z PVC ve studentských bytech 1. až 8. podlaží vchodu B a 1. a 2. podlaží vchodu G Palachových kolejí UHK. Celkem se jedná o 30 bytů.
Dodávka bude zahrnovat demontáž původní povlakové krytiny PVC včetně soklíku a odvoz demontovaného materiálu na skládku vč. skládkovného a protokolu o ekologické likvidaci.
Dále bude dodávka zahrnovat přípravu podkladu, penetraci, vyrovnání podkladu samonivelační hmotou a samotnou dodávku a montáž nové povlakové krytiny PVC o minimálním nášlapu 0,6mm v dekoru dřeva. Dodávka PVC bude včetně soklíku, přechodových lišt ve dveřích u napojení různých povrchů a spojení napojovaných pásů. Součástí předmětu smlouvy je také dodávka a montáž dřevěných prahů do vstupních dveří každého bytu tj. celkem 30 ks (dále jen „dílo“).

Prohlídka místa plnění se uskuteční dne 26. 05. 2020, v 10:00 hod. na adrese VŠ koleje UHK, Palachova 1129, 500 12 Hradec Králové.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.06.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.