Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nové Veselí – rekonstrukce vodovodu a kanalizace ul. Dolní, 2. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce a novostavba vodovodu, rekonstrukce stoky jednotné kanalizace, vše vč. opravy povrchů, oprava vpustí, komunikací a chodníků a oprava zbývajících povrchů silnice III. třídy. Vše v části městyse Nové Veselí v ul. Dolní. Stavba bude z velké části probíhat v silnici III. třídy č. 35311, kdy dojde i k dotčení povrchu této silnice. Stavba bude prováděna při úplné uzavírce silnice III. třídy č. 35311. Předmětem veřejné zakázky je: 1. SO 01 Rekonstrukce vodovodu, SO 02 Novostavba vodovodu, SO 03 Rekonstrukce kanalizace, SO 04 Oprava povrchů. 2. SO 06 Oprava vpustí, komunikací a chodníků. 3. SO 05 Oprava zbývajících povrchů silnice III. třídy. Na akci se podílí tři investoři, a to Svaz vodovodů a kanalizací Žďársko, Městys Nové Veselí a Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace. Investice zadavatele č. 1 – práce dle předmětu zakázky č. 1. Investice zadavatele č. 2 – práce dle předmětu zakázky č. 2. Investice zadavatele č. 3 – práce dle předmětu zakázky č. 3. Dále viz zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.