Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kanalizace Frýdlant, Rekonstrukce odlehčovací komory OK2A


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Vodohospodářské stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce odlehčovací komory OK2A, části stoky A a zkapacitnění odlehčovací stoky výstavbou otevřeného koryta napojeného na stávající výtokový objekt do Smědé ve Frýdlantu v místě stávající odlehčovací komory „OK2A“ v blízkosti ul. Jiráskova. Veškeré dle ZZVZ uveřejňované informace budou v průběhu zadávacího řízení uveřejňovány na profilu zadavatele na adrese: https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/frydlantska-vodarenska-spolecnost-a-s NEN bude sloužit pouze k elektronickému podání nabídek. V rámci informací k zadávacímu postupu uveřejněných v NEN je pod záložkou "Zadávací podmínky" zveřejněna pro informaci pouze Výzva k podání nabídky a veřejný klíč pro zašifrování nabídky. Kompletní zadávací podmínky (včetně výzvy k podání nabídky i včetně klíče) jsou uveřejněny na výše uvedeném profilu zadavatele.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.