Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Kostel sv. Václava - střecha


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Jedná se o výměnu střešní krytiny na objektu kostela sv. Václava včetně sanace a výměny dílčích prvků krovu a bednění, v závislosti na provedeném mykologickém průzkumu a statickém průzkumu krovové konstrukce včetně diagnostiky a historickém posouzení jednotlivých částí krovu. Nová krytina bude opět provedena z břidlice odpovídajícího tvaru, složení a tloušťky. Při zjištění výskytu dřevokazného hmyzu (larev, dospělců) nebo dřevokazných hub (nativního mycelia, plodnic) v aktivním stadiu bude provedena sterilizace napadených konstrukcí některou z vhodných sanačních metod (mikrovlnná, tepelná nebo chemická) s likvidačním účinkem na dřevokazné mikroorganismy. Vzhledem k historickému rázu krovu má přednost zachování autentické konstrukce, případná náhrada narušeného prvku (nebo jeho časti) bude provedena jako přesná kopie tak, aby byl prvek schopen plnit svou původní funkci a byl zachován původní konstrukční systém. Součástí je nové provedení (obnova) střešního vikýře, klempířské prvky a hromosvod.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.