Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce mostu v Bedřichově a rozšíření komunikace včetně přeložek sítí


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce stávajícího mostu a rekonstrukce přilehlé místní komunikace v obci Bedřichov v majetku obce Bedřichov. Součástí stavby je dále realizace novostavby chodníku a nového veřejného osvětlení v dotčeném úseku. Navržená stavba se nachází v centrální části obce Bedřichov v katastrálním území Bedřichov u Jablonce nad Nisou. Rekonstruovaná komunikace spojuje silnici III/29022 s parkovištěm U Nisy a apartmánovým objektem Nisa. Komunikace má obslužný charakter, jedná se o směrově nerozdělenou, dvoupruhovou, obousměrnou komunikaci s neomezeným přístupem motorových vozidel. Kryt vozovky komunikace v celém rekonstruovaném úseku je asfaltobetonový. Šířka asfaltového krytu obslužné komunikace v opravovaném úseku se pohybuje v rozmezí 3,20 – 4,00 m. Komunikace není v daném úseku uzpůsobena pro bezpečný pěší provoz. Začátek rekonstruovaného úseku se nachází v křižovatce místní komunikace a silnice III/29022. Konec úseku se nachází v rozhraní místních komunikací před apartmánovým domem Nisa. V rámci rekonstrukce dojde k rekonstrukci místní komunikace vč. opravy mostu. Rekonstruovaný úsek silnice je v celkové délce 133,49 m. Navržená stavba v celé své délce respektuje stávající směrové i výškové vedení komunikace. Součástí stavby je realizace chodníku a veřejného osvětlení. V rámci stavby dochází k vyvolaným přeložkám IS, konkrétně ČEZu a Cetinu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 05.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.