Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rozšíření stanoviště kontejnerů na ústředním hřbitově


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je úprava stávajícího stavu. Stanoviště kontejnerů slouží ke skladování odpadů vzniklých na území ústředního hřbitova v souvislosti s účelem pohřebiště / odpad tvoří především zeleň/. Vlastní zpevněná plocha slouží k umístění velkokapacitních kovových kontejnerů, které jsou zde uloženy a následně plné odváženy na centrální skládku pro Městský obvod Slezské Ostravy. Ve vyšší části stanoviště, oddělené opěrnou zdí je vytvořena zpevněná plocha pro vjezd vozidel multicar s menšími kontejnerovými nádobami, které odpad z těchto malých nádob sypou do velkokapacitních kovových kontejnerů. Nově vytvořené zpevněné plochy stanoviště kontejnerů budou mít asfaltový povrch, plocha pro pojezd vozidel multicar bude tvořena zatravňovacími tvárnicemi. Nová opěrná zeď je řešena jako železobetonová stěna výšky 1,5 – 1,75m/podle výšky terénu/ + kovové ochranné zábradlí výšky 1,0m na hlavě opěrné zdi. povrchová úprava viditelné části opěrné zdi bude provedena jako cementový postřik přírodního odstínu.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 17.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 01.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.