Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III/3285 Ovčáry - Býchory


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Stavební práce spočívají v odstranění havarijního stavu silnice III/3285 mezi obcemi Ovčáry a Býchory dle PD. V úseku zvlněné vozovky bude provedena oprava celé konstrukce vozovky včetně výměny nedostatečně únosného materiálu v aktivní zóně a to v celé šíři vozovky v úseku st. 1,200 00 - 1,300 00km. Navržená skladba konstrukce vozovky odpovídá návrhové úrovni porušení D1 a TDZ IV. Požadovaná únosnost zemní pláně je definována minimálním modulem přetvárnosti Edef,2 = 45 MPa. Porušené krajnice budou sanovány v úseku st. 1,300km - 1,900 00km. Vzhledem k charakteru a příčině poruchy je nutné provést opravu celé konstrukce vozovky s výměnou nedostatečně únosného materiálu v aktivní zóně v šíři 1,5 m od krajnice.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 08.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.