Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vysoký zámek Plumlov - odstranění příčin a důsledků zavlhání hradní bašty


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Olomoucký kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je odstranění příčin vlhkosti a důsledků zavlhání hradní bašty zámku Plumlov. Budou provedeny instalační práce na elektroosmotickém systému, odstranění zdrojů lokálního zavlhčení, odstranění vnitřních a vnějších omítek, očistění a odsolení zdiva v 1.NP. Obnova omítek bude provedena dle zvolených druhů omítek.
Na základě návaznosti technologických postupů zadavatel dělí realizaci díla na dvě etapy:
Etapa I: SO 01 – 01 – Sanace vlhkosti terasy ve 2.NP
Předmětem I. etapy projektu je odstranění veškerých zdrojů lokálního zavlhčení, které jsou jiného charakteru než přírodního, tj. řešení terasy ve 2. NP a odvodu vod.
Etapa II: SO 01 – 02 – Sanace vlhkosti v 1.PP a 1.NP
Předmětem II. etapy projektu je instalace elektroosmotického systému s omezeným počtem vodičů a instalace mírné (drátové) elektroosmózy, odstranění omítek vnitřních a vnějších v určeném rozsahu, hloubkové odspárování, očištění zdiva v 1.NP (kaple), odsolení zdiva systémem obětovaných omítek, obnova omítek dle navržených druhů.

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 19.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 08.04.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.