Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

ÚVN – VoFN Praha, pavilon CH2 – zřízení nového operačního sálu pro gynekologii – realizace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky „ÚVN – VoFN Praha, pavilon CH2 – zřízení nového operačního sálu pro gynekologii – realizace“ je kompletní rekonstrukce části operačního traktu na gynekologický sál včetně zázemí a skladů dle projektové dokumentace v areálu ÚVN v Praze. Technické specifikace provedení stavebních prací, které jsou předmětem plnění této veřejné zakázky, jsou stanoveny v prováděcí projektové dokumentaci vypracované společností EP Rožnov, a.s., se sídlem Boženy Němcové 1720, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, IČO 45193631, která je nedílnou součástí této zadávací dokumentace. Projektovou dokumentaci v elektronické podobě účastníci obdrží na základě žádosti na kontaktní e-mail: verejnezakazky@uvn.cz. Projektová dokumentace bude následně účastníkům odeslána přes internetové uložiště.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 16.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.