Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

III/3172 Borohrádek, 2. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je zhotovení Díla „III/3172 Borohrádek, 2. etapa“.

Jedná se o rekonstrukci silnice III/3172 v intravilánu města Borohrádek v okrese Rychnov nad Kněžnou v katastrálním území Borohrádek. Začátek úseku je stanoven v ulici Jiráskova v km 0,040 00 stavebního staničení a konec úseku v ulici T. G. Masaryka v km 0,0760. Celková délka stavby je 0,720 km s šířkou vozovky 5,5 m. Stávající kryt vozovky je tvořen z kamenných dlažebních kostek a bude nahrazen novým asfaltobetonovým krytem včetně provedení nových podkladních vrstev vozovky. Nový asfaltobetonový kryt bude proveden v tloušťce 110 mm a nové podkladní vrstvy ze štěrkodrti v tloušťce 300 mm. Na úrovni zemní pláně bude provedena její úprava s doplněním hydraulického pojiva v podobě cementu. V úseku je navržena nová dešťová kanalizace, kde není možné odvodnit povrch gravitačně do okolních příkopů a ploch. Dešťová voda bude z povrchu vozovky odváděna do nových uličních vpustí a do štěrbinových žlabů. Součástí Díla je též rekonstrukce propustku v km 0,732 stavebního staničení. Stávající kamenný objekt propustku bude zdemolován a nahrazen novou monolitickou rámovou konstrukcí. Součástí akce bude výměna silničních obrub s nutným předlážděním přilehlých chodníků nebo asfaltových ploch, bude obnoveno vodorovné i svislé dopravní značení. Pokládka asfaltových vrstev bude bezespárá. Rekonstrukce silnice bude probíhat za úplné uzavírky.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (08:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.