Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování projektové dokumentace včetně autorského dozoru pro stavby polních cest v k.ú. Babín, Dráchov u Těmic a k.ú. Drahoňov


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je vyhotovení kompletní projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení a pro provádění stavby včetně provedení podrobného geotechnického průzkumu a včetně výškopisného a polohopisného zaměření v potřebném rozsahu dle smluv o dílo pro stavbu polních cest VC6, VC8 a VC12 v k.ú. Babín, VC2 a VC4 v k.ú. Dráchov u Těmic a polní cesty VC3, VC6, VC7 a HC1 a otevřený příkop OP3 a propustky P8 a P9 v k.ú. Drahoňov. Tyto prvky jsou v souladu se schválenými plány společných zařízení pro komplexní pozemkové úpravy v k.ú. Babín, Dráchov u Těmic a v k.ú. Drahoňov.
Součástí veřejné zakázky je zajištění činnosti autorského dozoru projektanta při provádění stavby polních cest v k.ú. Babín, Dráchov u Těmic a v k.ú. Drahoňov.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 04.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.