Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování projektové dokumentace - Centrum odborného vzdělávání LK strojírenství a robotiky - SPŠT Jablonec nad Nisou, p. o.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace včetně související inženýrské činnosti a autorského dozoru stavby pro Centrum odborného vzdělávání LK strojírenství a robotiky. Jedná se objekt Střední průmyslové školy technické, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace. Cílem navrhovaného řešení je maximální modernizace současného technického vybavení školy průřezově většinou oborů. Nová zařízení budou odpovídat technickým a technologickým požadavkům současných standardů a Průmyslu 4.0. Při výuce bude zajištěno splnění všech kompetencí v jednotlivých Školních vzdělávacích programech. Navrhované technické vybavení zvýší kromě maximální efektivity výuky i zájem o technické vzdělávání ve všech nabízených oborech. Jde o celkovou proměnu školy v moderní technické centrum regionu Jablonec nad Nisou.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (10:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.