Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování projektové dokumentace - Centrum odborného vzdělávání LK pro obrábění kovů a vstřikování plastů – SŠSSD Liberec, p. o.


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace včetně související inženýrské činnosti a autorského dozoru stavby pro Centrum odborného vzdělávání LK pro obrábění kovů a vstřikování plastů. V areálu strojních dílen Řepná 1248/12 a částečně v areálu Ještědská 358/106 budou modernizovány stávající prostory včetně dispozičního uspořádání, pořízeny stroje pro zajištění odborného výcviku (konvenční soustruhy, CNC soustruh, CNC frézka, CNC obráběcí centrum, vstřikovací lis, sušička materiálu aj.), vybavení pro materiálovou zkušebnu, vybudována moderní učebna pro simulátory obrábění a vstřikování a 3D tisk. S modernizací vybavení souvisí výměna výplní světlíků, příslušné elektrorozvody, osvětlení, odsávání, zabezpečení a adaptace skladovacích prostor. 3D tisk je navrhován nejen jako prostředek pro rapid prototyping strojírenských dílů (bez nutnosti obrábění), ale zejména s ohledem na potenciál této technologie při zpracování plastů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.10.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 26.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.