Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Úprava stávající a návrh nové estakády – DUR a DSP


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem Veřejné zakázky je vypracování dokumentace pro územní rozhodnutí, dokumentace pro stavební povolení a zadávací dokumentace pro zajištění realizace metodou tzv. Design & Build pro akci „Úprava stávající a návrh nové estakády – D&B“ letiště Praha/Ruzyně, tedy komplexní návrh úprav stávající estakády a návrh nové estakády v prostoru veřejné části letiště Praha/Ruzyně. Nedílnou součástí předmětu veřejné zakázky je také návrh komunikací v bezprostřední blízkosti estakády, nová okružní křižovatka a napojení na estakádu vč. řešení etap a přechodných stavů dopravy v prostoru staré a nové okružní křižovatky a napojení na ul. Aviatická a dále řešení přeložek a vedení inženýrských sítí, včetně návrhu kolektoru pod novou okružní křižovatkou; předmětem veřejné zakázky je také výkon autorského dozoru, konzultační činnost a doplňková projektová činnost. Další podrobnosti jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.11.2020 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.