Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zastávka MHD Kotva, ul. Výškovická

Číslo ve věstníku:
Z2020-005900
Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Realizace stavby „Zastávka MHD Kotva na ul. Výškovická“ v k. ú. Zábřeh nad Odrou, obec Ostrava. Jedná se o rekonstrukci stávajících nástupních tramvajových ostrůvků v obou směrech, rozšíření křižovatky na ul. Výškovická (silnice II/4787), začlenění cyklistické stezky do přidruženého prostoru křižovatky ve směru ul. Volgogradská-Čujkovova, rekonstrukci autobusových zastávek příměstské dopravy, rekonstrukci stávající světelné signalizace (SSZ), vybudování přechodů pro chodce přes tramvajové těleso tvaru „Z“ s celogumovými, pochůzími, demontovatelnými panely, rekonstrukci kanalizace a úpravu kolejiště v prostoru křižovatky. Součástí stavby jsou přeložky stávajících inženýrských sítí (veřejného osvětlení, kamerového systému OVANET, trakčních kabelů, trolejového vedení), úprava horkovodu a sadové úpravy.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 12.02.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.