Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výzva k předběžným tržním konzultacím - VZ01/2018 - Dodávání aktuálního zpravodajského vizuálního obsahu z celého světa na webové stránky Českého rozhlasu


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Český rozhlas jako zadavatel plánuje v souladu s § 33 v období od 15.1.2018 do 5.2.2018 pořádat předběžné tržní konzultace s dodavateli, jejichž cílem bude zpřesnění zadávacích podmínek pro nadcházející veřejnou zakázku č.j. VZ01/2018 - Dodávání aktuálního zpravodajského vizuálního obsahu z celého světa na webové stránky Českého rozhlasu.

Předmět plnění této zakázky se pokoušel zadavatel již v minulosti zadat v rámci části 2. veřejné zakázky č.j. VZ18/2017 - Dodávání vizuálního obsahu na webové stránky Českého rozhlasu, kdy však v řádném termínu neobdržel ani jednu nabídku a byl z tohoto důvodu nucen veřejnou zakázku v části 2. zrušit. Proto považuje za účelné konzultovat s dodavateli způsoby poskytování požadovaných dodávek ve všech souvislostech.

Prosíme tímto zájemce o předběžné tržní konzultace, aby kontaktovali zástupce Oddělení veřejných zakázek Českého rozhlasu, Mgr. Tomáše Vávru, na e-mailové adrese tomas.vavra@rozhlas.cz. Následně bude s daným dodavatelem domluven konkrétní termín předběžné tržní konzultace. Z každé předběžné tržní konzultace bude vyhotoven zápis, který bude následně zveřejněn na profilu zadavatele Českého rozhlasu a dán tak ostatním dodavatelům k dispozici.

Děkujeme za spolupráci.

*Pozn. termín pro podání nabídky byl stanoven čistě pro splnění formátu systému EZAK a není závazný.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 31.12.2099 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.