Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Jednotný systém evidence sbírek muzejní povahy


Kategorie

IT
IT ->  SW a Informační systémy

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka jednotného systému evidence sbírek muzejní povahy, které jsou ve vlastnictví Moravskoslezského kraje. Součástí předmětu veřejné zakázky je zejména: - pořízení licence jednotného systému evidence sbírek muzejní povahy pro zadavatele a všechny organizace z oblasti kultury zřízené Moravskoslezským krajem, - územně a časově neomezená licence pro přístup neomezeného počtu uživatelů a pro neomezený počet sbírkových předmětů všech typů sbírek muzejní povahy, - pořízení licence databázového systému, - implementace, instalace a nastavení systému, - integrace systému s Identity Managementem zadavatele, - implementace včetně migrace stávajících dat do nového systému, - vytvoření otevřených datových sad pro publikaci v národním katalogu otevřených dat, - školení uživatelů, - technická a odborná podpora na dobu neurčitou. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Nadlimitní veřejná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.12.2019 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.