Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

VÝZKUMNÁ PODPORA PRO BEZPEČNOSTNÍ HODNOCENÍ TECHNICKÉHO ŘEŠENÍ HLUBINNÉHO ÚLOŽIŠTĚ (PODPORA BEZPEČNOSTI 2)


Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Tato veřejná zakázka navazuje na veřejnou zakázku realizovanou zadavatelem pod názvem „Výzkumná podpora pro hodnocení bezpečnosti hlubinného úložiště“, ev. č. VZ Z2013-0121, která byla realizována v letech 2014 až 2020. Zadavatel, v návaznosti na tuto veřejnou zakázku, má zájem prohloubit dále znalosti potřebné pro hodnocení dlouhodobé bezpečnosti HÚ a připravit podklady pro bezpečnostní hodnocení možných technických řešení HÚ a výběr lokalit pro umístění HÚ. Zadavatel stanoví, že předmětem této veřejné zakázky, která byla zadavatelem rozdělena na části, je uzavření rámcových dohod, na základě, kterých bude zajištěna výzkumná podpora zadavatele při: a) přípravě hodnocení bezpečnosti pro výběr optimálního úložného systému (technických řešení) pro podmínky České republiky; b) přípravě podkladů pro bezpečnostní rozbor vybraných lokalit pro hlubinné úložiště radioaktivního odpadu, a to v souladu s platnými právními předpisy a příslušnými návody Státního úřadu pro jadernou bezpečnost.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 15.03.2021 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.