Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Pilotní korozní experiment v PVP Bukov

Číslo ve věstníku:
Z2020-044463
Kategorie

Výzkum a vývoj

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dlouhodobého zkušebního testování korozního chování vzorků materiálů navržených pro výrobu ukládacích obalových souborů určených k trvalému uložení VJP v hlubinném úložišti. Toto testování bude probíhat v in-situ prostředí (korozní experiment), podzemního výzkumného pracoviště Bukov. Součástí zakázky bude také vypracování realizačního projektu a metodiky korozního experimentu, dále příprava sady vrtů včetně popisu horninového prostředí, do kterých budou tyto testovací sestavy vloženy, jak pro účely pilotního testování, tak pro umožnění rychlého provedení dalších testů v budoucnu. Konkrétní specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 3 zadávací dokumentace - Závazném návrhu smlouvy na plnění veřejné zakázky a jejích přílohách.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 14.12.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 11.01.2021 (12:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.