Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vypracování projektové dokumentace: Stavební úpravy objektu č.p. 2755, ul. Západní ve Varnsdorfu


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění je vypracování kompletní projektové dokumentace pro stavební povolení a pro provedení stavby na celkovou rekonstrukci objektu č.p. 2755 ul. Západní ve Varnsdorfu. Jedná se o objekt v sídlištní zástavbě sloužící pro občanskou vybavenost. V přízemí sídlí společnost REGIA a.s. – bytová správa (kanceláře + sklad/garáže). První patro objektu je v současné době nevyužité, dříve zde bylo fitcentrum. Je požadována celková rekonstrukce objektu (kompletně nové rozvody vody, tepla, elektroinstalace, datová síť, omítky, podlahy, nové dispoziční řešení, střecha, výměna výplní otvorů, zateplení). Pro vnější plášť budovy investor doporučuje řešit formu provětrávané fasády s moderními obkladovými materiály.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 30.09.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.