Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zhotovení PD a výkon AD pro VZ – Rozšíření saunového provozu a wellness služeb


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem výběrového řízení jsou projekční služby pro vyhotovení projektové dokumentace na rozšíření saunového provozu a wellness služeb u zadavatele.

Projektová dokumentace bude vypracována ve stupních a v rozsahu stanovených závazným vzorem smlouvy. Předmětem plnění veřejné zakázky je také služba autorského dozoru vykonávaného po dobu realizace díla pod názvem: „Rozšíření saunového provozu a wellness služeb“. Součástí předmětu plnění je rovněž zpracování plánu BOZP pro jednotlivé etapy projektové dokumentace.

Vypracovaná projektová dokumentace v rámci plnění díla bude objednatelem následně použita pro zadávací řízení na výběr zhotovitele stavby, a proto nesmí obsahovat odkazy na obchodní firmy, názvy nebo jména a příjmení, specifická označení zboží a služeb, které platí pro určitou osobu, popřípadě její organizační složku za příznačné, patenty na vynálezy, užitné vzory, průmyslové vzory, ochranné známky nebo označení původu, pokud by to vedlo ke zvýhodnění nebo vyloučení určitých dodavatelů nebo určitých výrobků.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 18.09.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.