Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vyhotovení PD a zajištění AD pro revitalizace Černého potoka v k. ú. Klenčí pod Čerchovem


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Vyhotovení kompletní projektové dokumentace pro stavební řízení a vlastní realizaci stavby včetně výškopisného a polohopisného zaměření v potřebném rozsahu pro vyhotovení projektové dokumentace pro vydání stavebního / vodoprávního povolení a pro provádění stavby včetně provedení předběžného geotechnického průzkumu v rozsahu nezbytném pro realizaci stavby. Dodavatel podá žádost o povolení stavebního / vodoprávního úřadu na stavbu dle projektové dokumentace.
Předmětem plnění je zajištění činnosti autorského dozoru na stavbě revitalizace Černého potoka v k. ú. Klenčí pod Čerchovem na základě schváleného plánu společných zařízení (PSZ) po dokončené komplexní pozemkové úpravě (KoPÚ) v souladu se zákonem č.139/2002 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.03.2020 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.