Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Výběrové řízení na dodávku fotovoltaického systému


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílySpotřební materiálTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Spotřební materiál ->  Ostatní

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem dodávky je fotovoltaický systém s těmito parametry:

1
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: a) nominální výkon jednoho hybridního střídače (min. 5kVA)

2
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: b) špičkový výkon jednoho hybridního střídače po dobu 5-ti sekund (min. 15kVA)

3
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: c) vlastní spotřeba jednoho hybridního střídače na prázdno při zapnutém stavu ON (max. 22W)

4
Hybridní střídače použité v HFVE musí splňovat tyto technické parametry: d) maximální účinnost hybridního střídače (min. 96%) v ostrovním režimu.

5
HFVE (Hybridní fotovoltaická elektrárna) musí být vybavena alespoň 3 hybridními střídači o min. nominálním výkonu jednoho střídače na fázi 5kVA.

6
Baterie musí mít minimální kapacitu 29,7 kWh, musí být typu LiFePO4 s vestavěnou BMS a kompatibilním komunikačním protokolem pro hybridní střídač. Barterie musí mít minimálně 7000 cyklů při 90% DoD

7
Instalovaný výkon FV panelů musí být min. 16,64 kWp

8
Hybridní měniče musí mít zcela nulové přetoky do veřejné distribuční sítě a topologie systému musí být typu DC-Coupling (s DC-vazbou).

9
Při výpadku veřejné distribuční sítě musí hybridní měniče umožnit automatický přechod do ostrovním režimu bez přítomnosti sítě za méně než 15ms a dlouhodobě v něm setrvat při trvalé zátěži do 5kVA na fázi a kapacitě baterií do 10%. Při opětovném připojení veřejné distribuční sítě musí být hybridní měniče schopné se opět automaticky přifázovat k síti a odebírat elektřinu současně ze sítě i z akumulátorů.

10
FV panely,minimální výkon 320 Wp. Produktová garance na panel přímo od výrobce v délce 15 let a lineární záruka na výkon panelu 25 let (minimální výkon panelu po 25 letech = 80% původního nominálního výkonu). Ůčinnost panelu min. 19,26%

11
Dodavatel musí být kvalifikovaný servirsní partner pro nabízenou značku střídačů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 10.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 28.09.2020 (10:11)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.