Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Nákup konvektomatu


Kategorie

Materiál, součástky a náhradní dílySpotřební materiálTechnologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje
Spotřební materiál ->  Ostatní

Lokalita:

Královéhradecký kraj

Popis:
Předmětem veřejné zakázky malého rozsahu je dodávka konvektomatu s bojlerovým vyvíječem páry dle Technické specifikace (Příloha č. 3).
Předmět plnění zahrnuje dále dopravu na místo určení, instalaci a uvedení do provozu,
bezplatný záruční servis, dodání technické dokumentace, atestů, prohlášení o shodě, revizní zprávy a návodů v českém jazyce týkající se předmětu plnění, zaškolení obsluhy a ekologickou likvidaci odpadů vzniklých činností dodavatele v místě plnění instalace. V ceně musí být i montáž, přesun a zapojení demontovaného konvektomatu do 2. patra budovy na výdejnu. Dodavatel se zavazuje, že předmět plnění bude splňovat veškeré technické parametry, jakostní a funkční požadavky a bude plně v souladu s platnými zákony ČR a českými příp. evropskými normami, zákonnými obecně závaznými a doporučenými předpisy a metodikami.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 07.09.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 25.09.2020 (13:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.