Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

V 00460 – Produktová a procesní inovace výroby unikátního dávkovacího uzávěru s vnitřní komorou pro nápojové lahve – dodávka technologií – nové vyhlášení


Kategorie

Technologie, stroje, přístroje a elektronika
Technologie, stroje, přístroje a elektronika ->  Technologie, stroje a přístroje

Lokalita:

Olomoucký kraj

Popis:
Předmětem plnění této zakázky je dodání plnění předpokládaného v rámci dotačního projektu Produktová a procesní inovace výroby unikátního dávkovacího uzávěru s vnitřní komorou pro nápojové lahve.
Technické parametry jsou následující s tím, že zadavatel umožňuje jejich modifikaci při zachování principu, kdy výkonové a rozsahové parametry jsou stanoveny jako minimální a příkonové, rozměrové a váhové parametry jako maximální, pakliže není u konkrétního parametru uvedeno něco jiného, s tolerancí tak, aby zařízení mohlo být instalováno v místě pro toto zařízení určeném.
Tato zakázka zahrnuje i dopravu, montáž, uvedení do provozu a zaškolení obsluhy v místě určeném zadavatelem. Vybraný dodavatel zodpovídá za to, že zakázka (respektive její dílčí část) bude dodána kompletní a bude obsahovat všechny díly potřebné k bezvadnému provozu. Pro výrobu budou použity pouze originální (nerepasované) komponenty.
Technická specifikace stanovuje základ minimálních požadavků na funkci, výkony, životnost apod.
Obsahuje-li ZD nebo její přílohy konkrétní obchodní názvy či značky, jedná se pouze o vymezení požadovaného standardu a zadavatel umožňuje i jiné technicky a kvalitativně srovnatelné řešení.
Lyofilizátory
Technická specifikace
Předmětem plnění této části zakázky je dodání 2 ks lyofilizátorů, které budou mít následující parametry:
Sušící plocha: minimálně 35 metrů čtverečních
Kapacita vstupní suroviny: minimálně 350 kg
Počet polic: minimálně 40
Pracovní teplota: - 60 až +130 (minimální rozpětí)
Pracovní vakuum: ≤ 110-150 pa (minimální rozpětí)
Rozměry: max. 7 m x 4 m x 5 m
Příkon: min 380 v 50 hz 3P & 220 V 50 Hz 1P
Množství cirkulující chladící vody: min 30 t/hodina

Druh zadávacího řízení:
Zakázka malého rozsahu
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 22.06.2020 (11:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.