Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Stavební úpravy budovy ZŠ Vedrovice


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních úprav budovy ZŠ v obci Vedrovice. Stavební objekt se nachází v zastavěném území obce Vedrovice, objekt č.p. 325 je součástí pozemku parc. č. 76/3, zastavěná plocha a nádvoří o výměře 720 m2. Stavebními úpravami objektu dojde k rozšíření a modernizaci celého zařízení ZŠ a zkvalitnění poskytovaných služeb. Po stavebních úpravách bude škola umístěna ve dvou podlažích 1. NP – přízemí a 2. NP. – podkroví, bude vytvořena nová kmenová třída a dvě nové specializované třídy (počítače a dílny). Součástí zakázky je dále provedení nové vnitřní el. instalaci pro plánovanou půdní vestavbu a část 1. NP v uvedeném objektu, dále provedení vnitřních rozvodů pitné vody v 1. NP a 2. NP a provedení ústředního vytápění předmětné dostavby 2 NP objektu ZŠ. Dále, součástí veřejné zakázky je provedení obnovy zdravotně technické instalace ve stávajících prostorách budovy ZŠ Vedrovice, spočívající v obnově rozvodů studené a nových rozvodů teplé vody na soc. zařízení a doplnění umyvadly 3 ks ve třídách a dále provedení vnitřní el. instalace pro napojení 3ks ohřívačů TUV v uvedeném objektu. Rozsah zakázky je specifikován v projektové dokumentaci pro provádění stavby a soupisy stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr – viz příloha č. 3 a 4 zadávací dokumentace. Předmětem zakázky jsou všechna plnění a práce související s dodávkou a její montáží nezbytné k dosažení plné funkčnosti díla.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 02.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.