Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Vybudování zázemí SK Slavoj Volyně


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavby dle zpracované projektové dokumentace. Navržená stavba řeší odstranění původního objektu šaten, výstavbu nové budovy pro zázemí SK Slavoj Volyně a rekonstrukci tenisového kurtu. V nové budově jsou navrženy šatny sportovců a rozhodčích včetně hygienického zázemí, místnost pro zápisy, prádelna se sušárnou, technická místnost a sklad. Tenisový kurt, který bude využit pro zařízení staveniště v rámci provádění novostavby objektu šaten, bude na závěr provádění stavebních prací zrekonstruován. Součástí předmětu plnění je i provedení všech dalších činností, prací, dodávek a služeb souvisejících s dodávkou stavebních prací a konstrukcí dle zadávacích podmínek.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 03.04.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.