Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Studniční vrty Husův park a Polyfunkční dům Pitkovice - výběr zhotovitele


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Hlavní město Praha

Popis:
Předmětem této veřejné zakázky na stavební práce pod názvem „Studniční vrty Husův park a Polyfunkční dům Pitkovice“ je zhotovení vrtů na doplňování vody do podzemní akumulační nádrže a zdroj pitné vody pro pítka, určené k zavlažování a jako rezervní zdroj pitné vody v Husově parku a pro Polyfunkční dům Pitkovice. Součástí předmětu VZ je vypracování projektové dokumentace a hydrogeologického posouzení, dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení, povolení k odběru vody, projednání povolení na vrty. Osazení čerpadel s příslušenstvím, dle parametrů každého vrtu. Předpokládaná hloubka vrtu je cca 40m pro Husův park a cca 50m pro Polyfunkční dům Pitkovice. Dále orientační stanovení vydatnosti, rozbor vody – vybrané parametry dle vyhl. č. 252/2004 Sb. nutné k následnému povolení vrtu.
Součástí předmětu VZ je také zajištění zařízení staveniště, odvoz a likvidace vytěženého materiálu na skládku.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 16.03.2020

Lhůta pro podání nabídek do: 02.04.2020 (09:30)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.