Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

SK Střešovice 1911 Rekonstrukce UMT


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „SK Střešovice Rekonstrukce UMT“, která zahrnuje demontáž a likvidaci stávajícího umělého povrchu včetně výběhových zón a malé tréninkové plochy, úpravu uzavírací podkladní konstrukční vrstvy, dodávku a instalaci nového umělého povrchu 3. generace se vsypem křemičitého písku a gumového světle šedivého granulátu EPDM. Na hrací plochu budou dodány a nainstalovány dvě nové branky s příslušenstvím. V rámci rekonstrukce bude dále provedena modernizace systému umělého osvětlení. Na hrací ploše bude provedena výměna osvětlovacích těles osvětlení hřiště, stávající výbojková světla budou vyměněna za LED svítidla s omezujícími kryty při dosažení minimální průměrné intenzity osvětlení na hlavní hrací ploše 200 lx. Předmětem veřejné zakázky je též provedení souvisejících prací v okolí hřiště v areálu SK Střešovice 1911 a vypracování dokumentace skutečného provedení stavby. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je zajištění Atestace předmětného hřiště a nového povrchu umělého trávníku 3. generace Fotbalovou asociací České republiky (dále jen „FAČR) v souladu s Prováděcím pokynem FAČR k atestacím hřišť s umělými trávníky 3. generace (UT3G) ve znění novelizace provedené k 1. 7. 2018, který je přílohou č. 7 výzvy. Blíže viz ZD.

Druh zadávacího řízení:
Zjednodušené podlimitní řízení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 09.06.2020 (00:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.