Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace starého děkanství - projektová dokumentace


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem veřejné zakázky je provedení doplňujících průzkumů případně lokálních sond ke stávajícímu SHP (digitalizace podkladů, aktualizace stávajícího stavu konstrukcí, statiky, ověření přípojek, rozvodů, apod.), projednání a zpracování výsledků do finální podoby návrhu stavebních úprav včetně rozvrhnutí etapizace výstavby a zhotovení jednotlivých stupňů projektové dokumentace (dále také jako „PD“) na základě schválené studie a v souladu se stanovisky dotčených orgánů k této studii. Zadavatel doporučuje zpracovat PD ve dvou projekčních celcích - areál a samotný objekt, kde jako součást bude i doplnění připojení objektu k inženýrským sítím. Součástí předmětu veřejné zakázky je také poradenství ve věci projektové dokumentace (např. při výběru dodavatele na stavební práce, úpravy projektové dokumentace, úpravy soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, apod.) a následné provádění autorského dozoru. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v Příloze č. 1 zadávací dokumentace a Příloze č. 2 zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 27.10.2020 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.