Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Revitalizace kolonie Bedřiška - etapa 1. - PD, IČ, AD


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem této nadlimitní veřejné zakázky je vypracování projektových podkladů a zajištění souvisejících činností v rámci přípravy a realizace stavby „Revitalizace kolonie Bedřiška“, v k.ú. Zábřeh - Hulváky, obec Ostrava. Rozsah plnění: - vypracování dokumentace pro vydání společného povolení, - výkon inženýrské činnosti v rozsahu pro zajištění pravomocného společného povolení, - vypracování dokumentace pro provádění stavby, - vypracování plánu BOZP včetně zajištění funkce koordinátora BOZP ve fázi přípravy stavby, - výkon autorského dozoru po dobu realizace stavby. Podkladem pro realizaci této veřejné zakázky je Studie revitalizace lokality Bedřiška, zpracovaná společností re:architekti studio s.r.o. V rámci veřejné zakázky bude zpracována projektová dokumentace pouze pro 1. etapu, která bude rozdělena na 2 další podetapy: Etapa 1a – dopravní a technická infrastruktura a Etapa 1b – výstavba prvních řadových a bytových domů.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 05.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 16.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.