Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce přejezdu v km 36,756 na trati Domažlice – Planá“ a „Rekonstrukce nástupiště zastávky Bělá nad Radbuzou na trati Domažlice – Planá


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti Projekty a studie

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
1. stavba „Rekonstrukce přejezdu v km 36,756 na trati Domažlice – Planá“
Předmětem díla je zpracování Realizační dokumentace stavby, zhotovení stavby, geodetické zaměření skutečného stavu, získání všech dokladů potřebných pro uvedení stavby do provozu a její kolaudaci a vypracování Dokumentace skutečného provedení stavby „Rekonstrukce přejezdu v km 36,756 na trati Domažlice - Planá“ jejímž cílem je výstavba nového přejezdového zabezpečovacího zařízení v místě stávajícího železničního přejezdu P722 v km 36,756 na trati č. 184 Domažlice – Planá u Mariánských Lázní za účelem zvýšení bezpečnosti železniční a silniční dopravy, dále také požadavek na výstavbu samostatného přechodu pro pěší z důvodu zvýšení bezpečnosti.

2. stavba „Rekonstrukce nástupiště zastávky Bělá nad Radbuzou na trati Domažlice – Planá“
Předmětem díla je zpracování realizační dokumentace stavby, zhotovení stavby, geodetické zaměření skutečného stavu, získání všech dokladů potřebných pro provoz a kolaudaci a vypracování dokumentace skutečného provedení stavby „Rekonstrukce nástupiště zastávky Bělá nad Radbuzou na trati Domažlice - Planá“. Předmětem stavby je rekonstrukce železniční zastávky Bělá nad Radbuzou zastávka. Cílem investiční akce je zvýšení bezpečnosti a komfortu cestujících včetně zajištění bezbariérového přístupu, zvýšení bezpečnosti železničního provozu, zajištění spolehlivého železničního provozu a splnění požadavků platné legislativy.

Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena v dalších částech zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Jiná zakázka
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 11.03.2021 (09:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.