Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Zpracování projektové dokumentace - Revitalizace haly SK Jihlava a okolí

Číslo ve věstníku:
Z2021-005940
Kategorie

Projekty a studieStavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Projektové, architektonické a související činnosti

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Vypracování projektové dokumentace (PD) pro stavební úpravy Haly SK Jihlava, Okružní ulice, Jihlava a jejího okolí (PD bude řešit následující - modernizace velké tělocvičny a zázemí, zvýšení kapacity hlediště, dostavění tělocvičny, úpravy venkovních prostor pro volnočasové aktivity, parkovací plochu a další související stavební úpravy): Vypracování PD pro vydání stavebního povolení, projednání všech relevantních skutečností na příslušném stavebním úřade v Jihlavě, vypracování oceněného i neoceněného (slepého) soupisu prací. Zajištění potřebných pravomocných stavebních povolení (inženýrská činnost) včetně všech požadovaných příloh, dokladů a vyjádření. Zajištění všech povolení k vlastní realizaci stavebních prací, stanovisek dotčených orgánů, atd. Vypracování PD pro provádění stavby včetně oceněného a neoceněného (slepého) soupisu prací. Výkon autorského dozoru.

Druh zadávacího řízení:
Předběžné oznámení
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 15.02.2021

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.