Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce zdroje tepla na středisku Povodí Odry, státní podnik ve Vernířovicích


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Ostatní
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Prohlídka místa plnění: 19. 1. 2021 se srazem dodavatelů v 10:00 hodin před střediskem Povodí Odry, státní podnik, Vernířovice 24, Velké Losiny 788 15. GPS souřadnice: 50.0311642N, 17.1253761E.

Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce zařízení pro vytápění objektu střediska Povodí Odry, státní podnik ve Vernířovicích včetně změny paliva s přechodem z neekologického paliva (spalování hnědého uhlí) na ekologické (dřevní pelety) s kotlem v nejvyšší emisní třídě 5 včetně rekonstrukce otopné soustavy a potřebných stavebních úprav v objektu střediska. Novým zdrojem tepla pro vytápění a přípravu teplé vody je automatický kotel na spalování dřevních pelet o výkonu 13,5 - 45 kW včetně nutných instalací měření a regulace, akumulační nádoby o objemu 1000 l, bivalentního zásobníku pro přípravu teplé vody na 500 l, oběhových čerpadel, elektrické instalace umístěné v samostatném technickém prostoru. Zdroj tepla bude řízen regulátorem v dodávce kotle, který zajistí bezobslužný provoz zdroje tepla včetně vzdálené správy přes PC. Nový rozvod topné vody v objektu je navržen dvoutrubkový větevnatý s vedením pod stropem 1. NP a dále nad podlahou nad sebou pod otop. tělesy částečně v 1. NP a zcela ve 2. NP. Otopná tělesa jsou navržena ocelová panelová tělesa se spodním přípojem a integrovanou ventil. vložkou včetně instalované kapalinové termostatické hlavice. V místě technického zázemí, kde bude umístěné nové zařízení, se provede zastropení snížené části, vyspravení omítek, výměna dveří a vyrovnání podlahy cementovým potěrem. Nově bude zřízen sklad pelet vyčleněním prostoru v sousedním skladu zahradního nábytku o teoretickém objemu 25 m3. Sklad paliva bude vystavěn pomocí ocelové konstrukce a OSB desek za dodržení podmínek stanovených statickým posudkem a požární a bezpečnostní řešení. Palivo bude dopravováno ze skladu pneumatickým dopravníkem s vyrovnávací nádrží. Většina stávajícího zařízení pro vytápění bude demontována bez dalšího využití.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 28.01.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.