Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Depo Hořesedly – výměna části opláštění haly na sůl


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem výše uvedené veřejné zakázky je „Depo Hořesedly – výměna části opláštění haly na sůl“. Zadavatel požaduje výměnu spodní řady, boční západní a zadní strany haly, kterou v současné době tvoří desky ze žlutého průhledného materiálu. U zadní strany haly požaduje i doplnění chybějícího opláštění trojúhelníku pod střechou. Je nutno počítat s tím, že po letech tlaku soli na zdi, tyto jsou v současné době mírně „vyboulené“, tudíž se počítá s tím, že toto bude vyrovnáno latěmi, na které budou přišroubované desky. Ty musí jít přes stěny ven, aby stékající voda nezatékala dovnitř do soli. Zadavatel preferuje barvu v odstínech šedé.
Součástí zakázky je dále likvidace materiálu, a to nejen demontovaného z opláštění haly, ale i dalšího, který je složen u vjezdu do areálu. Mimo trubkové konstrukce bývalých vrat, se jedná o azbestoosinkové desky (množství neodhadnuto, foto v příloze).

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Lhůta pro podání nabídek do: 23.12.2020 (14:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.