Informace o veřejné zakázce

Základní údaje:
Název veřejné zakázky:

Rekonstrukce sociálního zařízení a stávajících instalací v DM areálu VOŠL a SLŠ B. Schwarzenberga, Písek - 2. etapa


Kategorie

Stavebnictví a související činnosti
Stavebnictví a související činnosti ->  Pozemní stavby
Stavebnictví a související činnosti ->  Dopravní stavby

Lokalita:

Celá Česká republika

Popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je v části 2. až 5.patra rekonstrukce sociálního zařízení a stávajících instalací v domově mládeže – přízemí. Bude provedena kompletní demontáž stávajících instalací včetně zařizovacích předmětů sociálního zařízení. Bude provedena výměna stoupaček a elektroinstalace. Realizovat se bude zajištění požárně bezpečnostního řešení – instalace elektrické požární signalizace, výměna stávajících rozvodů vody, otopných těles, obkladů a dlažby. Součástí jsou bourací práce, rekonstrukce svislých konstrukcí, hydroizolace, podlahové konstrukce, sádrokartonové konstrukce, úpravy povrchů, nátěry, malby a ostatní konstrukce a práce. Rekonstrukce navazuje na 1. etapu – přízemí (1. NP), která byla provedena v minulém roce. Předmět plnění bude vyhotoven na základě projektové dokumentace, která je součástí zadávací dokumentace.

Druh zadávacího řízení:
Přihlašte se pro zobrazeni zadavacich podminek Chci pomoc se zpracováním nabídky Chci informace k zákonu č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách
Termíny:

Datum zahájení zakázky: 18.02.2021

Lhůta pro podání nabídek do: 12.03.2021 (10:00)

Informace o zadavateli
Registrujte se ZDARMA nebo se přihlašte pro zobrazení informací o zadavateli a navíc získejte přehled o aktuálních veřejných zakázkách. Vše na jednom místě.